Brief for video production
Category: animation
Estimate deadline: 23.02.2024
URL: https://videonova.ua/en/brief/a0nYQ

Animated video of the service

The purpose, goals and objectives of the video

Необхідно підготувати одне загальне рекламне відео та зробити його в 4 розмірах для різних інтерфейсів відповідно до рекламного каналу. Для відео реклами потрібен короткий промо ролик до 30 сек. Формати для Facebook: Квадрат: 1080х1080 Вертикальний: 1080х1920 Готові відео для Facebook необхідно надіслати нам файлами. Формати для YouTube: Горизонтальний формат: 1920х1080 Вертикальний формат: 1080х1920 Рекомендується для ролика використовувати тільки якісні професійні відеоматеріали. У відео та текстах варто робити акцент на презентації та перевагах продукту, щоб зацікавити користувачів. Найважливішу інформацію варто подавати в перші 3-5 сек, адже потім частина користувачів може вимкнути відео. Також варто додавати заклик до дії, щоб спонукати користувачів перейти на сайт та ознайомитися з товаром. Ідея відео Проблема - відображення сервісу - вирішення проблеми На відео має бути відображено роботу інтерфейсу сервісу, наприклад реєстрація, розміщення тендеру, перегляд замовлень перевізника. Відео може починатися з відображення замовника за робочим ПК, потім можна відобразити інтерфейс сервісу і закінчити відео з представником кампанії, який говорить про вирішення проблем замовника.

No Idea and Script available
We are waiting for several ideas and a script from production
For a better understanding of the project
Target audience

Чоловіки, жінки працездатного віку. Великі, маленькі компанії (підприємства) які шукають перевізників для своєї продукції.

Competitive advantages

Переваги продукту - як їх властивості дозволяють вирішити потреби клієнта. - Ми не є дошкою оголошень, Sovtes – це прикладний, дієвий інструмент - Перевага нашого продукту – це прозорість ціноутворення при запровадженні процедури закупівлі транспортних послуг на підставі тендеру. - Зворотні завантаження для власного автотранспорту, що дозволить отримати додатковий прибуток зменшуючі холості пробіги. - Гнучке налаштування системи під потреби Партнера - За необхідністю, доопрацювання (розширення) функціоналу під потреби Партнера - Повна синхронізація та інтеграція з Вашою обліковою системою (оперативна API-інтеграція з ERP-системою). Тобто, працюючи в своїй обліковій системі, Ви використовує всі можливості програми «SOVTES», що забезпечує максимальну зручність в роботі. - Система синхронізує роботу транспортної та складської логістики - Використання електронної товарно-транспортної накладної (е-ТТН), в майбутньому.

References

немає

Competitors

не можу

Animated video of the service:

розміщення тендеру

web.sovtes.ua https://web.sovtes.ua/
Animation in the video:
Video timing

00:00:15

Video resolution

1920x1080

px
The number of such videos

1

We have a deadline

08.03.2024

Actors are not involved
Necessary services of the Speaker:
Ukrainian
Our budget is lower
$ 561.00
Terms of use and privacy policy