логотип студії Відеонова продакшн
створюємо
відео
для вашого
бізнесу

Про Нас

Ласкаво просимо до VideoNova® production.

Наша мета - перетворити ваші ідеї в незабутні відеороботи, які захоплять аудиторію та залишать сильний емоційний слід. Ми віддані своєму мистецтву та прагнемо досягти максимальної якості у кожному проекті, забезпечуючи неперевершену творчість та професіоналізм у кожному кадрі.

Зірки про VideoNova
Відгуки про нас
Зірки про VideoNova

Наша команда - це злагоджений колектив талановитих сценаристів, артистів, операторів, режисерів та монтажерів, які працюють разом, щоб створити відео, яке розкаже вашу історію на кожному етапі виробництва.

Ми спеціалізуємося на рекламній зйомці, створенні відеооглядів товарів, підготовці навчальних відеоматеріалів, створенні документальних фільмів, анімаційних 2D роликів та багато іншого. Маючи власну студію для відеозйомок та звукозапису, а також високотехнологічне обладнання, ми забезпечуємо професійний підхід до кожного проекту, забезпечуючи високу якість і відмінні результати.

Разом з VideoNova ви отримаєте не лише видовищні відеороботи, а й особистий підхід, плідну співпрацю та надійного партнера, готового здійснити ваші творчі ідеї. Довірте нам свої проекти, і ми з радістю допоможемо вам перевершити очікування.

Нам вже довіряють

наша команда

Шоурили

З 2007 року наше портфоліо налічує понад 2000 робіт. Для вашої зручності ми зібрали шоурили різних напрямків, які ви можете переглянути на цій сторінці. Для того, щоб познайомитись детальніше з нашими робртами - перейдіть до перегляду портфоліо.
Кейс " Анімаційні ролики"
Анімаційні ролики
Демонстрація робіт
Кейс " Документальні фільми"
Документальні фільми
Демонстраційне відео
Кейс " Рекламні ролики"
Рекламні ролики
Демонстраційний ролик робіт
Кейс " Онлайн Освіта"
Онлайн Освіта
Демонстраційний ролик
Кейс " Відеоогляди"
Відеоогляди
Демонстраційний ролик виробництва
Готові обсудити ваше майбутнє відео?

Відгуки

Добрі Слова Від Наших Щасливих Клієнтів

Роботи

Всі Рекламна зйомка Відеоогляди для YouTube Навчальні матеріали Сюжети та фільми Анімаційні відео
Хочете отримати кошторис на своє відео?

Процес

Наш процес легший, ніж можна уявити!

Отримати кошторис на виготовлення відео

Крок 1

Найважливіший

Підготуйте референси та заповніть бриф. Під час заповнення брифу ви зможете додати посилання на будь-який свій референс або обрати з запропонованих. Ми надамо детальний кошторис протягом декількох робочих годин. Після чого розрахуємо таймтейбл та підготуємо договір на підписання.

Крок 2

Створення сценарію

Після юридичного оформлення проєкту приступаємо до його реалізації. Тепер необхідно максимально детально заповнити анкету для створення сценарію. Сценарій - це фундамент вашого майбутнього відео, тому ми надаємо необмежену кількість ревізій. Наші досвідчені сценаристи напишуть вам гарний, а головне - ефективний текст.

Замовити створення сценарію
Замовити диктора

Крок 3

Студіний запис озвучки

Ви закохалися в фінальний сценарій? Чудово! Тепер час озвучити його одним з наших професійних дикторів. Ви зможете вибрати будь-яку мову, акцент і тембр. Після того, як робота буде готова, ми відправимо вам її для схвалення.

Крок 4

Обмін матеріалами за допомогою CRM

Працюючи з клієнтами з усього світу протягом декількох років, ми зрозуміли, що існуюче програмне забезпечення не повністю покриває комунікаційні потреби в відео продакшн сфері, тому нашими розробниками було створено CRM-модуль для роботи з клієнтами. Вам буде надано доступ до нашої юзер-френдлі платформи, де ви зможете завантажити всі матеріали, необхідні для роботи (лого, брендбук, шрифти і тд). Там же ви зможете перевірити результати, обговорити їх з колегами і залишити коментарі для подальших корективів. Про готовність відео вам надійте сповіщення на обраний канал комунікації.

Замовити відеоролик
Виготовлення відео

Крок 5

Безпосередній продакшн

Вітаємо, пре-продакшн позаду, тепер наші режисери створять для вас унікальне відео, виходячи з ваших вимог. Вже через тиждень у вашому кабінеті буде доступний перший драфт.

Контакти

Наразі
сьогодні ми працюємо
Телефонуйте зараз
+380 (44) 232-73-11 +380 (93) 000-13-31 +380 (96) 096-13-31
в студії вже нікого немає, але ми відповімо на Ваше повідомлення якомого швидше.
Пишіть у месенджер

Розрахувати кошторис на відео можливо лише при наявності брифу

Саме тому ми розробили зручний онлайн бриф. Він стане у нагоді не лише для запиту кошторису у нас, а й при проведенні повноцінного тендеру серед інших відеопродакшенів. На всі питання, відносно заповнення брифу, пишіть у Telegram
video production contact icon press the icon to open contacts tap the icon to close a contact
Наразі
сьогодні ми працюємо
Телефонуйте зараз
+380 (44) 232-73-11 +380 (93) 000-13-31 +380 (96) 096-13-31
в студії вже нікого немає, але ми відповімо на Ваше повідомлення якомого швидше.
Пишіть у месенджер
Електронна скринька:
Умови користування сайтом та політика конфеденційності