Відеопродакшн Київ. Виробництво рекламних та комерційних відео, курсів, оглядів

Угода користувача

Загальні положення

Цю угоду укладають між videonova.ua (далі за текстом - адміністрація сайту) - компанією, що надає доступ і послуги сайту videonova.ua (далі за текстом - сайту), і приватною особою, яка відвідує сторінки сайту або використовує хоча б один із сервісів, наданих у рамках сайту (далі за текстом - відвідувачем сайту). Угода користувача регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту, наданого адміністрацією сайту майданчика для отримання, розміщення інформації та спілкування.

1. Відвідувач сайту

1.1 Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, яка зайшла і переглянула хоча б одну сторінку сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайті або форумі.

1.2. Відвідувач, який зареєструвався та авторизувався з використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем сайту.

1.3. Користувач має доступ до розширених можливостей, що надаються в рамках сайту.

1.4 Для того щоб користуватися ресурсами, сервісами та можливостями сайту, користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв умови Угоди.

1.5. Відвідувач не вправі користуватися послугами сайту і не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг встановленого законодавством віку для укладення подібних угод; або не виконав інших умов для укладення подібних угод, передбачених законодавством.

2. використання матеріалів сайту

2.1 Використовувати інтерактивні ресурси сайту, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали та вести онлайн-спілкування можуть тільки зареєстровані відвідувачі - користувачі сайту.

2.2. Користувач має право:

2.2.1. Розміщувати повідомлення;

2.2.2. Коментувати записи;

2.2.3. Використовувати ресурси сайту в інший спосіб, що не суперечить основам його діяльності.

2.3. Авторські права на матеріали сайту, ресурси та сервіси, якщо не вказано інше, належать адміністрації сайту.

2.4. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

2.5. Допускається часткове цитування матеріалів сайту на нерегулярній основі з обов'язковим посиланням на сторінку-джерело цитати (не більше 5% від загального обсягу матеріалу).

2.6. Усі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки ® та/або ™ для їх позначення.

3. Правила коментування та написання відгуків

3.1 При написанні відгуків і коментарів користувач повинен дотримуватися встановлених правил і обмежень.

3.2 Незнання правил, зокрема й обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів Сайту, не звільняє відвідувача (зокрема й Користувача) Сайту від їхнього виконання, а в разі їхнього порушення - від відповідальності згідно з умовами цієї Угоди і законодавства України.

3.3. На сайті заборонено:

3.3.1. використання коментарів не за призначенням (наприклад, для оголошень купівлі-продажу або для постановки запитань іншим користувачам);

3.3.2. образлива поведінка по відношенню до інших відвідувачів, а також представників адміністрації сайту;

3.3.3. Розміщення нецензурних висловлювань;

3.3.4. Публікація повідомлень з метою провокування роздратованої реакції інших учасників ресурсу (тролінг);

3.3.5. Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень;

3.3.6. Розміщення матеріалів, які містять образливі вирази, ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною належністю;

3.3.7. Несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам;

3.3.8. Пропаганда комп'ютерного та аудіо/відеопіратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли та/або сайти, які безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти);

3.3.9. Створення облікових записів, у яких ім'я користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор тощо), або подібне до імені вже зареєстрованого користувача;

3.3.10. Використання в текстах повідомлень великих літер, розділових знаків і спецсимволів, окрім випадків, що регламентовані правилами мови, що використовується;

3.3.11. Публікація закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель або споруд; до агресії чи до розв'язування воєнного конфлікту; інші дії та публікація будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України;

3.3.12. Розміщення повідомлень (відгуків, коментарів), що повторюють повністю, частково або за змістом та змістом попередні повідомлення (відгуки, коментарі), зокрема й видалені адміністрацією сайту на підставі цієї Угоди.

3.4. На сайті не вітається розміщення повідомлень, позбавлених інформаційного навантаження, що не стосуються тематики ресурсу.

4. Відповідальність за розміщення матеріалів

4.1 В рамках сайту користувачам надається майданчик для спілкування (відгуки, блог, форуми, система коментування тощо). Висловити свою думку з тематики сайту може будь-який користувач.

4.2 Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної в загальнодоступних розділах сайту (відгуках, форумі, коментарях), несе виключно її автор.

4.3 Загальнодоступні розділи сайту піддаються постмодерації - перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації сайту) після розміщення повідомлень.

4.4

Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такою, що прямо порушує чиї-небудь інтереси, і користувач, який розмістив інформацію, можуть зв'язатися з Адміністрацією сайту для усунення розбіжностей, викликаних розміщеною на сайті інформацією. Такі відвідувачі та/або користувачі попередньо зобов'язані самостійно, шляхом спілкування в рамках сайту спробувати розв'язати спірні на їхній погляд питання, вживши для цього розумних заходів.

4.5. Адміністрація сайту має право в будь-який час припинити дію Угоди з користувачем, зокрема, якщо користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинив дії, які явно вказують, що користувач не має наміру або не може дотримуватися положень Угоди.

4.6. Модератор, у разі порушення користувачем умов цього положення, може видалити розміщену інформацію, відгук, коментар; заблокувати обліковий запис; заборонити доступ користувача до сайту або виключити доступ до частини можливостей сайту за IP-адресою.

4.7. Чітко аргументоване оскарження дій модераторів можливе шляхом спілкування з Адміністрацією сайту.

5. Угода про конфіденційність

5.1 Порядок збору, використання та розголошення інформації, що може розглядатися як конфіденційна, здійснюється на підставі Угоди про конфіденційність.

Порядок збору, використання та розголошення інформації, що може розглядатися як конфіденційна, здійснюється на підставі Угоди про конфіденційність.

5.2. Приймаючи умови цієї Угоди або відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність в частині використання персоніфікованої та неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

Приймаючи умови цієї Угоди або відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність в частині використання персоніфікованої та неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

5.3 Збір, зберігання, використання, обробка та розголошення інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (відвідувачем або користувачем) її сайтів та/або заповнення реєстраційних форм, у тому числі й персональні дані користувачів, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (відвідувач або користувач) усвідомлює та надає згоду на збирання та обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках та з метою, передбаченою умовами Угоди користувача, Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов'язується повідомляти адміністрацію сайту в письмовій формі про зміни її персональних даних.

6. Обробка та зберігання ваших персональних даних

6.1 Ми гарантуємо конфіденційність персональних даних і застосовуємо організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних. У певних випадках адміністрація сайту взаємодіє зі своїми партнерами по обробці персональних даних і передає їм ці дані. У таких випадках ми забезпечуємо, щоб було вжито належних заходів щодо захисту таких даних. Це означає, що ми не передаємо будь-які дані партнерам, чиї правила зберігання даних здаються нам сумнівними, або якщо нам відомо, що такі правила суттєво відрізняються від умов, передбачених цією Угодою.

6.2. Ми можемо зберігати персональні дані двох видів:

6.2.1. Ідентифікаційні дані, включно з ім'ям, прізвищем та IP-адресою;

6.2.2. Контактні дані, включаючи email користувача.

6.3. Ми обробляємо персональні дані з кількох причин:

6.3.1. Щоб відвідувачі сайту мали змогу залишати коментарі, використовуючи наш майданчик (якщо в них є таке бажання).

6.3.2. Щоб забезпечити функціонування сервісів (наприклад, показувати актуальні оголошення).

6.3.3. Щоб відвідувачі сайту мали можливість отримувати нашу інформаційну розсилку за наявності передплати.

6.3.4. Щоб у нас була можливість збирати статистику. Статистика потрібна нам з двох причин: щоб бачити, чи доступні наші сервіси відвідувачам сайту, а також, щоб розуміти, яким чином відвідувачі сайту використовують наші сервіси, тим самим, роблячи сервіси більш зручними для відвідувачів на основі отриманих спостережень.

6.3.5. Ми використовуємо дані, отримані від Вас (ім'я та прізвище, email адреса для інформаційної розсилки), тільки за умови отримання Вашої згоди з правилами обробки таких даних.

6.4. Терміни зберігання різних даних можуть відрізнятися

6.4.1. Персональні дані, що дають нам змогу проаналізувати доступність сервісів, зберігаються три роки.

6.4.2. Персональні дані, що надають можливість залишати коментарі, зберігаються до того моменту, поки Ви не припините використовувати функцію коментування. Якщо Ви хочете видалити ці дані, будь ласка, надішліть нам email і ми видалимо Ваш профіль.

6.4.3. Персональні дані, що зберігаються в нас, не використовуються для персоналізації будь-чого деінде (юридичною мовою це означає, що ми не створюємо жодних автоматизованих рішень та не створюємо жодних профілів на основі цих даних).

6.5. Ви маєте право на:

6.5.1. Можливість змінювати свої персональні дані, якщо вони недостатньо повні та/або неправильні.

6.5.2. Запит на видалення Ваших персональних даних.

6.5.3. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права та інтереси були порушені, Ви можете пред'явити претензію. Ми зробимо все можливе, щоб виправити ситуацію. Для цієї мети, будь ласка, надішліть нам email на пошту: info@videonova.ua.

7. Кукі-файли

7.1 Щоб зробити відвідування Вами сайту зручнішим, відстежувати відвідування сайту і покращувати сервіс, ми збираємо невелику частину інформації, відправленої з Вашого браузера, так звані кукі-файли. За бажанням Ви можете відключити надсилання кукі-файлів (будь ласка, зверніться до налаштувань Вашого Браузера, щоб дізнатися, як це зробити). Однак, будь ласка, візьміть до уваги, що відключення функції відправки кукі-файлів може обмежити Ваші можливості використання сайту.

8. Прикінцеві положення

8.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті, відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди.

8.2. Відвідувач приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє та погоджується з тим, що адміністрація сайту буде розцінювати факт використання користувачем сайту, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

8.3 Діяльність адміністрації сайту проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки та офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

8.4 Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Відвідувачами, Користувачами або третіми сторонами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності videonova.ua.

8.5. Користувач погоджується, що він несе одноосібну відповідальність (і що адміністрація сайту не несе відповідальності перед користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення користувачем своїх зобов'язань, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень (включно з будь-якими збитками або шкодою, яких може зазнати адміністрація сайту).

8.6. Умови цієї Угоди можуть бути змінені адміністрацією сайту в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний тут.

video production contact icon press the icon to open contacts tap the icon to close a contact
Наразі
сьогодні ми працюємо
Телефонуйте зараз
+380 (44) 232-73-11 +380 (93) 000-13-31 +380 (96) 096-13-31
в студії вже нікого немає, але ми відповімо на Ваше повідомлення в найкоротші терміни. Готові перевірити?
Пишіть у месенджер
Електронна скринька:
Умови користування сайтом та політика конфеденційності